Targowa konfrontacja

W tym roku dwa najważniejsze wydarzenia targowe gromadzące dostawców wyposażenia dla hoteli i odwiedzane przez hotelarzy zainteresowanych polepszeniem jakości swoich obiektów (lub ich stworzeniem): WorldHotel w Warszawie i InvestHotel w Poznaniu odbędą się niemal dzień po dniu. Pierwsze kończą się w piątek 5 października, drugie zaczynają się już w poniedziałek 8 października. Czy dla którejś z tych imprez będzie to ostatnia edycja? Wszystko zależy od wystawców. I hotelarzy.

 

Obydwie imprezy mają na celu przedstawienie jak najszerszej oferty produktów i usług dla branży hotelarskiej, od środków czystości przez tekstylia, galanterię, wykładziny, tapety, meble hotelowe po rozwiązania informatyczne, firmy doradcze i pracownie architektoniczne. Obydwa wydarzenia skierowane są do inwestorów, właścicieli i managerów wszystkich rodzajów obiektów noclegowych, a także projektantów, architektów, deweloperów i firm wykonawczych. Obydwu targom towarzyszą rozbudowane części seminaryjnoszkoleniowe. Czym się różnią?

 

5. WorldHotel, 14. Invest-Hotel

5. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel organizowanych przez MT Targi odbędzie się w dniach 3 – 5 października. Targi WorldHotel wyewoluowały w samodzielną imprezę targową przed kilkoma laty z największych targów skierowanych do branży HoReCa – Eurogastro. Organizatorzy zdecydowali się stworzyć imprezę przeznaczoną wyłącznie dla branży hotelarskiej, na której pojawialiby się wystawcy oferujący produkty, usługi i rozwiązania w zakresie budowy, wyposażenia i obsługi obiektów noclegowych, skierowane konkretnie pod zapotrzebowanie właścicieli obiektów o różnym standardzie.

 

Od ubiegłego roku targom WorlHotel towarzyszą Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event. [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
 • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
 • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
 • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
 • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
 • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
 • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
 • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Wiktor Kołakowski

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Targowa konfrontacja

  • Liczby mówią co innego. Zarówno liczba wystawców jak i odwiedzających Invest Hotel jest znacznie większa.

   • Bo liczby były nabijane odwiedzającymi TourSalon. Na części hotelowej hulał wiatr. Teraz po rozdzieleniu tych targów dopiero w Poznaniu będą pustki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *