Akademia w Art Hotelu

Wrocławski Art Hotel gościł 9 stycznia zorganizowaną przez Hotelarza Akademię Inwestycji Hotelarskich. W trzeciej edycji wykładów wzięło udział 38 słuchaczy, wśród których 22 zadeklarowały się, jako osoby, które już budują lub zamierzają wybudować nowe obiekty noclegowe.

Ponad połowa z pozostałych uczestników spotkania przedstawiła się jako właściciele lub kierownicy hoteli i pensjonatów, którzy planują znaczną rozbudowę swych obiektów.

Chociaż większość słuchaczy pochodziła z Dolnego Śląska lub Wrocławia, który jest w przededniu hotelarskiego boomu, to nie zabrakło też przedstawicieli Górnego Śląska, Sopotu, Warszawy i Zakopanego.

Uczestnicy podkreślali wysoki poziom merytoryczny i interesujący sposób przekazywania wiedzy przez wykładowców. Wielu z nich pytało o zakres tematyczny drugiej edycji AIH, która rozpocznie się w tym roku. Partnerami wrocławskiej AIH były firmy: towarzystwo ubezpieczeniowe Signal Iduna, IMI, SanART, Friliproperties, Data Soft i Fabryka Okien Drewnianych w Świebodzinie. Na kolejne spotkanie z Akademią Inwestycji Hotelarskich zapraszamy 23 stycznia do Poznania.

 

Patrz:

            Akademia Hotelarza

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *