Otwarcie Interferie Medical SPA Świnoujście

Wyczekiwane od wielu miesięcy otwarcie nowoczesnego hotelu Interferie Medical SPA odbyło się na początku grudnia. Wśród gości obecni byli m.in. ambasador Polski w Niemczech oraz prezydent Świnoujścia. Wieczór uświetnił pokaz mody marki Ne Commé Ça oraz koncert Patrycji Markowskiej.


 

– Budowa tak dużego i nowoczesnego hotelu w Świnoujściu była dla naszej spółki dużym wyzwaniem, ale jednocześnie bardzo prestiżowym przedsięwzięciem. Świnoujście to doskonałe miejsce na obiekt, który oferuje zarówno bogatą bazę zabiegową i pielęgnacyjną, jak i profesjonalną przestrzeń do organizacji konferencji, spotkań i bankietów – podkreśla Adam Milanowski, prezes zarządu spółki Interferie Medical Spa. – A tak wyjątkowy obiekt wymagał wspaniałego otwarcia. Dlatego też oficjalnemu otwarciu hotelu Interferie Medical Spa towarzyszyła bogata oprawa artystyczna. Imprezę poprowadził dziennikarz muzyczny Artur Orzech, któremu towarzyszyła na scenie tłumaczka (wśród uczestników byli bowiem goście z Niemiec).

 

 

W pierwszej części wieczoru był czas na przemówienia prezesów spółek prowadzących tę inwestycję oraz generalnego wykonawcy. Marek Prawda, ambasador RP w Niemczech, podkreślał wagę budowania współpracy i dobrych relacji między oboma krajami oraz tworzenia odpowiedniej infrastruktury drogowej i wypoczynkowej. Dla Świnoujścia otwarcie hotelu Interferie Medical SPA jest ważnym wydarzeniem również ze względu na możliwość organizowania konferencji i biznesowych spotkań na profesjonalnym poziomie, czego do tej pory brakowało w mieście. Zwracał na to uwagę Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia. Po części oficjalnej przyszedł czas na artystyczną, którą zainaugurował pokaz mody odzieżowej marki Ne Commé Ça. Z hotelem łączą ją trzy cechy: po pierwsze podobnie jak Interferie Medical Spa jest skrojona na miarę potrzeb wymagających klientów; po drugie jest wschodzącą gwiazdą na polskim rynku, a po trzecie – pochodzi z Dolnego Śląska (tak jak inwestor).

 

Na wybiegu, wśród kolorowych świateł i przy dźwiękach znanych przebojów w dynamicznej aranżacji modelki prezentowały eleganckie stroje na co dzień i na specjalne okazje. Na gości czekały też niespodzianki kulinarne, przyrządzone przez hotelowych kucharzy pod wodzą Pascala Kuleczko, brukselczyka z polskimi korzeniami. Pojawiły się cztery wyspy, pełne przysmaków z różnych kuchni świata: polskiej, francuskiej, włoskiej i azjatyckiej. Można było próbować sushi, owoców morza przygotowanych w różnych postaciach, serów i aromatycznych wędlin, o ciepłych posiłkach nie wspominając. A w lobby barze barmani czarowali gości wykwintnymi drinkami i swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Prawdziwy show przygotowała też Patrycja Markowska, gwiazda wieczoru, która wraz ze swoim zespołem zaprezentowała piosenki z ostatniej płyty i największe przeboje. Energetyczna muzyka porwała gości do zabawy, a bankiet trwał do samego rana.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *