VOIGT po audycie Firma Bliska Środowisku

W lutym VOIGT  - producent profesjonalnych środków czystości dla rynku HoReCa - pozytywnie zakończył audyt nadzoru utrzymania kryteriów programu „Firma Bliska Środowisku”.


Był to pierwszy audyt przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą -  Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej „CERT” - po przyznaniu w 2010 roku firmie VOIGT tytułu „Firma Bliska Środowisku”.

Audyt potwierdził, że producent profesjonalnych środków utrzymania czystości wdrożył

i utrzymuje strategię proekologicznej działalności oraz spełnia wymagania prawne w zakresie ochrony środowiska. Dr inż. Agnieszka Rączkowska, odpowiedzialna w firmie VOIGT między innymi za ochronę środowiska  zaprezentowała audytorowi techniki ochrony środowiska stosowane przez firmę oraz opowiedziała o planach i proekologicznych inwestycjach firmy.

Firma VOIGT dzięki swojemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji profesjonalnych środków utrzymania czystości jest gwarantem najwyższej jakości  i skuteczności produkowanych  preparatów. Produkty marki VOIGT są wpisane w technologie utrzymania czystości największych sieci sklepowych, restauracji i hoteli oraz całego obszaru facility.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *