Udany rok Hiltona Warszawa

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre podsumował rok 2011 jako szczególnie udany, o czym świadczy siedem nagród, jakie zdobył. Wśród nagród były wygrane w kategoriach TopHotel Conferences i TopHotel Fitness w konkursie TopHotel 2011, w trzech kategoriach konkursu Best Hotel Award na Najlepszy Hotel 4-5* w Polsce , Najlepszy Hotel 4-5* w Warszawie i Najlepszy Hotel Sport & Fitness, a także Top Rated Hotel 4-5* w Polsce i Solidny Pracodawca Roku. – Cieszymy się, że Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre został uznany za wiodący hotel w Polsce.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym gościom za takie zaufanie i uznanie. Te nagrody są dowodem pasji naszych pracowników, a także zaangażowania w wypełnianie misji naszej marki, aby każdy gość czuł się ceniony i szanowany – mówi Remco Norden, dyrektor generalny hotelu. W 2012 roku Hilton będzie jednym z głównych hoteli podczas Euro, zakwaterowani w nim będą wszyscy sędziowe i członkowie komisji antydopingowej. (wywiad z Remco Nordenem „Postawiliśmy na lokalny biznes” czytaj na str 24 – 27).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *