HostelBookers Award: Kraków zwycięzcą

Portal HostelBookers specjalizujący się w niedrogich zakwaterowaniach uruchomił w konkurs „Awards of Excellence 2012”. Na każdym kontynencie najwyżej notowane hostele oraz tanie hotele otrzymały nagrody w 13 kategoriach. Trzy nagrody trafiły do hosteli w Krakowie: Greg&Tom, Mama’s i Deco.

Wśród kategorii konkursowych były takie jak: Trzy Najlepsze Kwatery, Najlepsze Hostele do Celów Imprezowych, Najlepsze Rodzinne, Najlepsza Atmosfera, Najlepsi Nowicjusze oraz Najlepszy Hotel w Stosunku Jakość-Cena. Warunkiem kwalifikującym obiekty do uczestniczenia w walce o nagrody było posiadanie co najmniej 25 recenzji i rezerwacji. Z racji tak wielu uczestników konkursu, został wprowadzony limit – każda z kwater mogła otrzymać co najwyżej jedną nagrodę. Ponad 20 tys. tanich obiektów znajdujących się na pl. HostelBookers.com zakwalifikowało się do walki o nagrody. Głosy oddały setki tysięcy klientów na całym świecie. W tym roku nagrodę HostelBookers Awards for Excellence otrzymały aż trzy hostele z Krakowa. Greg&Tom, położony w samym centrum Krakowa, został nominowany w kategorii Trzy Najlepsze Obiekty w Europie z imponującą oceną jakości 97.8 proc. Greg&Tom oferuje swoim gościom wspólne pokoje od 55 zł za noc, z darmową pościelą, całodobowym dostępem do pryszniców z gorącą wodą, internetem i wygodnym salonem w cenie noclegu. Hostel Mama's, również znajdujący się w samym centrum Krakowa, otrzymał nagrodę w kategorii Najlepsza Lokalizacja. Głosami klientów HostelBookers, hostel Mama's został wybrany za lokalizację idealną do tego, by móc poznać piękne polskie miasto, jakim jest Kraków. Dopełnieniem tych ocen jest wynik hostelu Deco, który ze swoimi udekorowanymi prywatnymi pokojami (również z oddzielnymi łazienkami) otrzymał nagrodę w kategorii Najlepsze Hostele Rodzinne. – Nagrody są przyznawane wyłącznie na podstawie recenzji i ocen gości, którzy faktycznie dokonali rezerwacji i mieszkali w kwaterach. Jesteśmy przekonani, że jest to świetny sposób na to, by wiernie odwzorować zalety, bądź wady poszczególnych obiektów – stwierdził David Smith, prezes zarządu HostelBookers Pełna lista zwycięzców z całego świata znajduje się na stronie: http://www.hostelbookers. com/2012-top-accommodation/. HostelBookers jest portalem umożliwiającym dokonanie rezerwacji w zakresie tanich kwater. Witryna nie pobiera opłat manipulacyjnych. W ofercie HostelBookers znajduje się ponad 20 tys. hosteli, tanich hoteli oraz kwater w przystępnych cenach na całym świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *