Szef JohnsonDiversey w Polsce

W dniach 1-2 lutego gościł w Polsce Edward F. Lonergan prezydent i dyrektor generalny w firmie JohnsonDiversey, który jest jednym z największych dostawców chemii i środków czystości dla sektora HoReCa.

Lonergan powiedział, że w najbliższym czasie, po okresie przejęć, firma skoncentruje się na konsolidacji organizacyjnej oraz upowszechnianiu wypracowanych rozwiązań poprzez szybki przepływ know-how pomiędzy oddziałami firmy z różnych stron świata.

Do głównych zadań firmy ma należeć kontynuacja tempa wprowadzania innowacji w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów.
JohnsonDiversey jest firmą rodzinną powstałą na bazie rozwoju organicznego i przejęć, specjalizującą się w dostarczaniu usług z zakresu higieny, mycia, serwisu technicznego, obsługi mediów i szkoleń dla sektorów: gastronomii, sektora hotelarskiego mleczarskiego, napojowego, przetwórstwa spożywczego, sieci handlowych i służby zdrowia.
Na rynku polskim działa od 1992 roku. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *