Termy w Chlewiskach

Pod koniec grudnia 2006 roku zostały oddane do użytku nowo wybudowane Termy Zamkowe przy Pałacu Odrowążów w Chlewiskach. Termy Zamkowe to trzykondygnacyjny budynek połączony łącznikiem z XIX-wieczną Stajnią Platera.

Znajdują się w niej łaźnie rzymskie z oranżerią, studio odnowy biologicznej, sale konferencyjne i 22 pokoje SPA. W ich wystroju dominuje egzotyczne drewno, szkło i ceramika. Hole i klatki schodowe utrzymane są także w stylu antycznym z kamiennymi posadzkami oraz schodami.
Łaźnie Rzymskie i pokoje SPA to kolejne dwa z pięciu zaplanowanych przez firmę Manor House programów wellnes & SPA o wspólnej nazwie "Pięć kluczy do szczęścia i zdrowia". Dwa pierwsze, czyli Witalna Wioska SPA i Ogród Medytacji czynne są od maja 2006 roku. Całość kompleksu wellness & SPA ma być uzupełniona jeszcze o dwa projekty:


Łaźnie Rzymskie powiększone zostaną o ogrody z kamiennym basenem (odkrytym) i wodnymi kanałami łaźnie podziemne, które usytuowane zostaną w skarpie przy zamku. Oba projekty mają zostać zrealizowane w ciągu dwóch najbliższych lat.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *