Nowy Marketing & PR Manager w InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa ma nowego Marketing & PR Managera. Została nim Anna Krupa – Cristescu. Ta decyzja ma służyć wzmocnieniu pozycji lidera InterContinental Warszawa na rynku hoteli 5*, a także budowaniu spójnego wizerunku marki. Anna Krupa-Cristescu jest osobą o dużym doświadczeniu, umiejętnościach i wiedzy na temat branży hotelarskiej. Jest z nią związana od 2002 r. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Grupie Hotelowej Orbis, a tym samym międzynarodowej sieci hotelowej Accor. Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcje Brand Managera na Polskę dwóch marek – Mercure oraz Orbis Hotels.

 

Do głównych obowiązków nowego Marketing & PR Managera Hotelu InterContinental Warszawa należy między innymi koordynowanie bieżących działań marketingowych, opracowywanie strategii i planów zgodnie z wymogami sieci InterContinental, dbałość o wizerunek i utrzymywanie wysokiego standardu hotelu, a także kontakt z głównymi mediami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *