Akademia Hotelarza w Poznaniu

Kolejne, czwarte już spotkanie Akademii Hotelarza w ramach cyklu Akademia Inwestycji Hotelarskich odbyło się 23 stycznia w hotelu System w Poznaniu.
Tym razem w wykładach wzięło udział 17 słuchaczy z Bydgoszczy, Torunia i Poznania. W odpowiedziach na naszą ankietę znalazły się powody, dla których brali w niej udział: przygotowanie do budowy nowego obiektu - 3 osoby, budowa nowego i rozbudowa istniejącego obiektu - 3 osoby, samą rozbudowę zaplanowały - 2 osoby, modernizację obiektu - 4 osoby. Pozostali deklarowali chęć poznania metod prawidłowego obliczania potencjalnych zysków.


O ogromnym zaangażowaniu słuchaczy może świadczyć fakt, że dyskusje trwały nie tylko podczas wykładów, ale także w przerwach kawowych i w czasie obiadu. Z rozmów jednoznacznie wynika, że uczestnicy Akademii posiadają sporą wiedzę na temat hotelarstwa, którą pragną pogłębiać. Mimo całodniowych wykładów i poruszanego w ich trakcie szerokiego wachlarza tematycznego, sugerowali wykładowcom kolejne zagadnienia, którymi byliby zainteresowani w drugiej edycji Akademii.


O swoich osiągnięciach i wprowadzanych na rynek nowościach opowiadali słuchaczom przedstawiciele firm patronujących AIH: towarzystwo ubezpieczeniowe Signal Iduna, Friliproperties, SanArt i Orzeł. Na kolejne spotkanie z Akademią Inwestycji Hotelarskich zapraszamy 20.02.2007 r. do Katowic. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *