Novotele się zmieniają

Sieć hoteli Novotel w Polsce zaplanowała w tym roku szereg modernizacji w swoich obiektach. Novotel to marka, która od początku swego istnienia kładzie nacisk na nowoczesność i innowacyjność swojego produktu – polskie hotele w najbliższych miesiącach przejdą gruntowne „up-grade’y” dostosowujące je do wymagań sieci.

 

Planowane inwestycje zostały przygotowane m.in. z myślą o przyjęciu gości na EURO 2012 i będą zakończone przed rozpoczęciem tej imprezy. Planowane zmiany dotyczą pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmienią kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz. Największe inwestycje w najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone w czterech hotelach: Novotel Warszawa Airport, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Wrocław oraz Novotel Katowice Centrum. W Novotelu Warszawa Airport pierwszy etap – odnowienie 40 pokoi – właśnie się zakończył. Pokoje te zostały oddane do użytku w standardzie Executiv, m.in. z expressami do kawy i stacjami dokującymi do urządzeń Apple. Kolejne etapy modernizacji będą obejmowały kompleksowy remont powierzchni ogolnodostępnych: lobby, recepcji, restauracji i baru w intensywnych odcieniach kolorów pomarańczowego i bordo. W hotelu Novotel Gdańsk Centrum, całkowitej odmianie ulegną lobby, recepcja, bar i restauracja. Aranżacje będą nawiązywały do nadmorskiego charakteru miejsca. Główne kolory – błękit i biel oraz srebrne i szklane elementy wyposażenia powiększą optycznie przestrzeń, a użycie nowych technologii, m.in. zastosowanie dynamicznego oznakowania recepcji, doda nowoczesnego charakteru wnętrzom. Goście hotelu Novotel Wrocław już niedługo będą korzystać z wyremontowanych pokoi, jak również zupełnie nowego wystroju lobby, restauracji i baru. Zmodernizowane pokoje utrzymane są w ciepłej kolorystyce Novation. Kolejny etap modernizacji obejmujący przestrzenie publiczne zmieni ich aranżacje, kolorystykę i oświetlenie, nadając tym powierzchniom nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami czerwieni. Projekt nowej aranżacji lobby i recepcji w hotelu Novotel Katowice Centrum zakłada meble w nowoczesnych kształtach i w naturalnych kolorach, z energetyzującymi i rozświetlającymi akcentami czerwieni i brązu. Zmiany w hotelach Novotel odczują także najmłodsi goście. W każdym hotelu Novotel na świecie jest specjalnie zaaranżowany kącik zabaw dla dzieci; polskie Novotele na początku tego roku wymieniły wyposażenie tych kącików wprowadzając najnowszą linię mebelków Ba-Ba, których kształty i kolory nawiązują do legendarnej postaci z kreskówek dla dzieci – Barbapapy. Wszystkie 11 hoteli Novotel w Polsce oferuje także konsole do gier Xbox 360, a w Novotel Warszawa Centrum także konsolę Xbox Kinect.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *