Konferencje w Sopocie

24 kwietnia w Sopockim Domu Aukcyjnym przy Nowym Świecie w Warszawie odbędzie się wydarzenie „Sopot – przepis na spotkanie”, promujące zalety Sopotu jako najlepszego centrum konferencyjnego. „Hotelarz” jest jego patronem.


Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta firm trójmiejskich i dla firm trójmiejskich. W spotkaniu udział weźmie m.in. prezydent Sopotu Jacek Karnowski, Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i wielu innych gości. Organizatorem konferencji jest Urząd Miasta Sopotu. Sopot łączy atmosferę luksusowego kurortu z nowoczesnym centrum spotkań biznesowych. Dostępna oferta, poza konferencyjną, w promieniu kilku kilometrów sprawia, że Sopot jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W tym mieście organizuje się kongresy, konferencje, seminaria, duże eventy i inne spotkania. W obiektach różnego typu znajduje się łącznie ponad 60 wielofunkcyjnych sal, od kilku tysięcy miejsc do kilkuosobowych sal VIP. I co ważne, wszystkie obiekty położone są blisko centrum Sopotu. Dzięki temu sprawnie można zorganizować duży kongres z sesjami w podgrupach w małych salach. Sopockie centra konferencyjne organizowały m.in. międzynarodowe spotkania z udziałem Donalda Tuska i Władimira Putina, premiera Hiszpanii Jose Luis Zapatero, prezydentów krajów Grupy Wyszehradzkiej, ministrów spraw zagranicznych itd.; przygotowały też 13 konferencji z udziałem ministrów z całej UE, w ramach prezydencji Polski. Znaczącą zaletą Sopotu jako destynacji kongresowej jest wielość i różnorodność dostępnych ofert organizacji szkoleń i konferencji. Ekskluzywne hotele, kameralne wille, nowoczesne hale sportowe i obiekty kulturalno-rozrywkowe, a także historyczno- naukowe są w stanie w pełni dostosować się do wymogów organizatora konferencji czy szkolenia (ich charakteru oraz specyfiki branży której dotyczą). Ponadto, organizując konferencję lub szkolenie w Sopocie, można zaproponować uczestnikom nie tylko część stricte zawodowo-biznesową, ale również bogatą ofertę rozrywkowo-kulturalną, która zawsze jest mile witana przez każdego tego typu spotkania. W obrębie Miasta Sopotu istnieje możliwość wynajęcia plaży i postawienia namiotu, który pomieściłby nawet kilka tysięcy osób, organizacji eventów w nowo wybudowanej marinie jachtowej czy – w zimę – jazdy na nartach na stoku z wyciągiem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *