HRS.pl wyróżnia najlepsze hotele

Podczas gali finałowej, która odbyła się w warszawskiej 99 Restaurant&Bar, ogłoszono laureatów plebiscytu Hotel Roku 2012. Organizatorem plebiscytu był HRS.pl – system rezerwacji hoteli online, a partnerami magazyn "Forbes" oraz tygodnik "Newsweek". Była to pierwsza edycja tej imprezy. Hotele nominowane w dziesięciu kategoriach wybrali sami goście, użytkownicy portalu HRS, który w tym roku obchodzi podwójny jubileusz: 40-lecia istnienia firmy oraz 5-lecia obecności w Polsce. Zdaniem głosujących w plebiscycie, na miano Hotelu Roku 2012 zasłużył Pałac Brunów z Lwówka Śląskiego. – Chciałabym obiecać, że Pałac Brunów będzie hotelem roku co roku – powiedziała Ilona Rzeźwicka, odbierająca dyplom dyrektor hotelu. Za najlepszy Debiut Roku uznano Hotel Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego.

 

W pozostałych kategoriach zastosowano podział na hotele sieciowe (HS) i niezależne (HN). I tak zwycięzcami w kategorii hotele wypoczynkowe okazały się: Sheraton Sopot Conference Center & SPA (HS) i Hotel Haffner Sopot (HN). W kategorii hotele ekonomiczne triumfowały – Hotel Ibis Katowice Zabrze (HS) i Willa Orla z Zakopanego (HN). Za najlepsze hotele luksusowe uznano – Hyatt Regency Warsaw (HS) oraz Dwór Oliwski z Gdańska (HN). Laureaci w kategorii hotel SPA to Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów (HS) i Hotel Sand z Kołobrzegu (HN). Najlepszy serwis hotelowy mają – Best Western Gorzów Wielkopolski (HS) oraz Hotel Art Villa Residence w Warszawie (HN). W kategorii hotele biznesowe palma pierwszeństwa przypadła Hotelowi Focus z Łodzi (HS) i Hotelowi Airport Okęcie z Warszawy (HN). Natomiast w kategorii design zwyciężyły Hotel Monopol Katowice (HS) i Andel's Hotel z Łodzi (HN). – Jesteśmy portalem, który skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podróżujących służbowo. Chlubimy się tym, że współpracujemy z naszymi klientami i obsługujemy ich na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Jako firma jesteśmy neutralni i transparentni – powiedział Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska. Galę poprowadziła dziennikarka TVN Beata Tadla. (Foto-relacja z wydarzenia na str. 66). HRS jest operatorem systemu rezerwacji hotelowych, opartego na bazie ponad 250 tys. hoteli w 180 krajach, średnio portal przyciąga 5,5 mln użytkowników miesięcznie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *