Kolarze pośpią sobie przy torze

W Pruszkowie trwają prace przy budowie hotelu na 120 miejsc noclegowych. W trzygwiazdkowym obiekcie znajdzie się również restauracja, kawiarnia i pub irlandzki.

Hotel powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zes-połu basenów i budowanego toru kolarskiego, w którym za rok odbędą się Mistrzostwa Europy w kolarstwie szybkim, zaś za dwa lata kolarskie Mistrzostwa Świata. Pruszkowski welodrom będzie jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu na świecie.

Wybudowany kosztem około 90 mln zł tor, pokryty drewnem z syberyjskiej sosny, będzie miał 250 m długości. Tor jest budowany nie tylko dla kolarzy. Obiekt, z widownią na 2,5 tys. widzów będzie służył także do organizacji wystaw, targów, pokazów a nawet konferencji. Prezes Polskiego Związku Kolarskiego, który jest inwestorem toru i hotelu planuje również powstanie ośrodka SPA, gabinetów hydroterapii i odnowy biologicznej.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *