Hotel Barcelo za siedmioma… biurami

W połowie roku rozstrzygnie się, czy w centrum handlowym Blue City zlokalizowanym w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich powstanie hotel, którego operatorem będzie hiszpańska sieć Barcelo Hotels&Resort.


Wprawdzie właściciel i zarządca centrum - Blue City sp. z o.o., w której pakiet 51 proc. udziałów posiada holenderska grupa inwestycyjna Singspiel Investeringen B.V. ma już od kilku lat podpisaną umowę z hiszpańską grupą hotelową, jednak przeznaczenie na obiekt hotelowy liczącego niemal 15 tys. m.kw. zachodniego skrzydła Blue City nie jest przesądzone.

Jeśli utrzyma się popyt na powierzchnię biurową, która jest obecnie bardziej rentowna, część budynku zarezerwowana na hotel zostanie wynajęta firmom. Planowany w Blue City hotel standardu trzech gwiazdek miałby dysponować 228 miejscami noclegowymi i być nastawiony na obsługę turystów biznesowych. Budynek ma ogółem 186 tys. mkw. powierzchni, z czego ok. 30 tys. mkw. to kompleks biurowy.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *