Akademia Inwestycji ma 188 słuchaczy

22 marca w hotelu Łazienkowskim w Warszawie odbyło się szóste spotkanie z Akademią Inwestycji Hotelarskich - cyklem szkoleniowym przeznaczonym dla wszystkich, którzy myślą o inwestycjach w sektorze hotelarskim, planują budowę nowych obiektów lub modernizację i rozbudowę już istniejących.

W wykładach uczestniczyły 32 osoby, głównie z Warszawy i województwa mazowieckiego, chociaż nie zabrakło także osób z innych regionów: małopolskiego, śląskiego i warmińsko-mazurskiego.
W zamyśle twórców tego cyklu szkoleniowego, warszawskie spotkanie miało być ostatnim, kończącym pierwszy kurs.

Jednak ze względu na zainteresowanie, jakim cieszy się Akademia Inwestycji Hotelowych, postanowiliśmy wydłużyć pierwszy kurs o wykłady w kolejnych miastach, rozpoczynając jednocześnie drugą edycję zawierającą nowe bloki tematyczne (szczegółowy plan zajęć na kolumnie 13).


W sześciu spotkaniach z Akademią Inwestycji Hotelarskich (dwa z planowanych - w Kielcach i Szczecinie z powodu niskiej, nie przekraczającej 10 osób frekwencji, nie odbyły się) wzięło w sumie udział 188 słuchaczy.

Biorąc pod uwagę, że spotkania AIH są planowane w grupach nie większych niż 40 osób, średnie "obłożenie" Akademii wyniosło 78,3 proc. Gdyby do grona słuchaczy doliczyć gospodarzy spotkań oraz zaproszonych VIP-ów, to wykłady akademii skupiły łącznie ponad 200 osób.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *