Manor House: konie dla hotelarzy

Manor House przy Pałacu Odrowążów w Chlewiskach organizuje w wakacje obozy jeździeckie w swojej stadninie koni. Przygotował w związku z tym specjalną ofertę dla hotelarzy i przyszłych hotelarzy. Oferuje im 10-proc. zniżkę na ekskluzywne 8-dniowe obozy.


 

W ramach obozu Manor House oferuje nowoczesny ośrodek jeździecki z krytą ujeżdżalnią,  zajęcia jeździeckie dwa razy dziennie, zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu hipologi, turnusy maksymalnie 12osobowe, wiek powyżej i wiele dodatkowych atrakcji: basen z bezchlorową metodą uzdatniania wody, łaźnie rzymskie, wioskę witalną, minigolf, firewalking, strzelectwo sportowe, chata solna, wycieczki rowerowe, x-box, muzykoterapia i wiele wiele innych. Cena 8-dniowego turnusu dla jednej osoby to 1 450 zł, dla hotelarzy i ich dzieci powyżej 12 roku życia  1300 zł.

W tej cenie zapewnione są m.in. całodobowa opieka pedagogiczna, pokój z wyżywieniem, ubezpieczenie, siedem seansów w chacie solnej inhalacyjno-jodowej, zajęcia na krytym Basenie SPA Ery Wodnika (24 x 9m) z jacuzzi z rwącą rzeką, wycieczki rowerowe, zajęcia w sali fitness, zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach z muzeum techniki i wystawą starych samochodów i motocykli, czy strzelectwo sportowe (łuki, proce, wiatrówki, pistolety).

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.