Fado w Świdnicy

Świdnicki hotel Fado przyjął pierwszych gości. Nowy obiekt powstał w najstarszej części miasta. 3-gwiazdkowy Fado oferuje 29 pokoi, restaurację, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz strefę Wellness, a także… salę kinową.

Zaplecze konferencyjno-bankietowe składa się z trzech sal, mogących pomieścić w sumie ponad 80 osób. W obiekcie znajduje się jedna duża sala, o powierzchni 80 mkw., z możliwością podzielenia. Część SPA & Wellness w hotelu zajmuje powierzchnię ok. 150 mkw. Gościom oferowany jest 12-metrowy basen z atrakcjami wodnymi, łaźnia parowa oraz sauna sucha. 
Wkrótce w hotelu ma zostać udostępniona także strefa SPA z gabinetami zabiegowymi. Ponadto nie brakuje restauracji przeznaczonych dla 40 osób, serwującej dania kuchni polskiej i portugalskiej oraz lobby baru. Wyróżniającą hotel atrakcją jest sala kinowa z 120 calowym ekranem HD i dźwiękiem w technologii 5.1. Jest też parking z 23 miejscami. Inwestorem, wykonawcą oraz właścicielem hotelu jest rodzima firma Pebek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *