W Szczecinie SPA pod Radissonem

W grudniu 2007 roku w szczecińskim kompleksie PAZIM, w którym zlokalizowany jest m.in. hotel Radisson SAS planowane jest otwarcie centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej. Obiekt będzie największym na Pomorzu Zachodnim ośrodkiem typu City SPA o powierzchni ponad 2000 m kw.

Kompleks będzie zajmował trzy kondygnacje i świadczył m.in. usługi kosmetyczne, magnetoterapii, elektroterapii, kinezyterapii, hydroterapii, odnowy biologicznej. Inwestor, którym jest zarządzająca wartym ponad 160 mln USD kompleksem, spółka PAZIM wchodząca w skład grupy kapitałowej Polskiej űeglugi Morskiej, nie podał kosztów budowy centrum. Obecnie inwestycja jest na etapie podejmowania decyzji dotyczących wyboru urządzeń do konkretnych pomieszczeń oraz wyboru linii kosmetycznych. Otwarty w roku 1992 PAZIM jest najwyższym budynkiem w Szczecinie (92 m), który tworzy kompleks pełniący funkcje biurowca, centrum bankowego i handlowego, hotelu oraz parkingu podziemnego. Mieszczący się na wyższych piętrach budynku hotel Radisson SAS posiada 369 pokoi, osiem sal konferencyjnych, fitness club i cztery lokale gastronomiczne.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *