Akademia w redakcji Hotelarza

W budynku Dominanty Praskiej, siedzibie wydawnictwa ProMedia i redakcji Hotelarza, odbyło się w środę, 13 czerwca czwarte spotkanie w ramach drugiej edycji Akademii Inwestycji Hotelarskich. W wykładach poświęconych "Realizacji hotelarskiego projektu inwestycyjnego" wzięło udział kilkanaście osób. Było to ostatnie spotkanie prowadzone w ramach AIH przed wakacyjną przerwą.

Wcześniej, 29 maja w poznańskim Sheratonie odbyło się trzecie spotkanie z uczestnikami AIH.
Sponsorami i partnerami warszawskiej edycji AIH były firmy: Frili Project Management, Kaldewei, Styl, Budnet.pl, Intra, Hantom, Tom-Gast i Miramar. W Poznaniu były to firmy: Frili Project Management, Styl, Budnet.pl, Intra, Tom-Gast.
Na pierwsze powakacyjne spotkanie zapraszamy 6 września do Wrocławia. W odpowiedzi na wnioski dotychczasowych uczestników oraz powtarzające się zapytania osób zainteresowanych udziałem w AIH, informujemy, że wrocławskie spotkanie będzie pierwszym, obejmującym zmodyfikowane, szersze spektrum tematyczne oraz nowych wykładowców. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły już wkrótce na www.e-hotelarz.pl.

W majowej relacji z AIH błędnie podaliśmy nazwę firmy Frili Project Management. Przepraszamy i niniejszym prostujemy.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *