Focus w Chorzowie

Rozpoczęła się budowa 3-gwiazdkowego hotelu sieci Focus w Chorzowie. Oddanie inwestycji planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku. Całość to koszt ponad 25 mln złotych. Będzie to piąty obiekt należący do sieci Focus Hotele. Hotel powstaje przy ul. Armii Krajowej po byłym hotelu robotniczym Prima. Nowy hotel Focus zaoferuje 125 pokoi, restaurację, zaplecze konferencyjne oraz strefę relaksu i odnowy biologicznej. W hotelu znajdzie zatrudnienie około 50 osób.

  

Grupa Kapitałowa Makrum, do której należą Hotele Focus, wybrała w drodze przetargu na wykonawcę robót budowlanych firmą Dombud SA z Katowic. Koszt samej budowy szacowany jest na 12,4 mln zł netto. Obecnie w ramach sieci działają hotele w Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie i Gdańsku, który jest w dzierżawie. Plany spółki zakładają ekspansję w południowej Polsce. – W tej części kraju rozpoczynamy od Chorzowa, to miejsce ma potencjał ze względu na lokalizację, łatwy i szybki dojazd do miast aglomeracji śląskiej – mówi w rozmowie Tymoteusz Skuza, dyrektor sprzedaży sieci Hoteli Focus. – Standard będzie podobny do naszego hotelu w Łodzi. Silne trzy gwiazdki. Stawiamy głównie na gościa podróżującego służbowo np. audytorów, przedstawicieli handlowych, ale również każdy prezes będzie czuł się komfortowo korzystając z naszej oferty. Otwarci jesteśmy także na osoby podróżujące weekendowo, przygotowaliśmy specjalne pakiety turystyczne i

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *