Rosja: pierwszy Mercure…

Accor otworzył pierwszy hotel pod marką Mercure w Rosji – Mercure Arbat Moscow ze 109 pokojami. Ma być to początek nowego etapu ekspansji na rynku rosyjskim. Jeszcze do niedawna Accor miał tam zaledwie 10 hoteli (w Polsce ponad 50).

 

Moskiewski Mercure ulokowany jest przy głównym deptaku miasta – Arbacie, znanym z ekskluzywnych butików, restauracji i galerii. Wszystkie pokoje, zaprojektowane w stylu nawiązującym do rosyjskiej tradycji, wyposażone są między innymi w ekspresy Nespresso i darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Dotychczas z portfolio Accoru w Rosji działały jedynie hotele Novotel i ibis. W ciągu następnych czterech lat planowane jest otwarcie 20 kolejnych, głównie Mercure, a do 2020 roku Accor chce ich mieć ok. 50 i stać się jednym z trzech największych operatorów hotelarskich w Rosji. Jeszcze do końca tego roku otwarte mają być dwa kolejne hotele Mercure. Trwają też prace nad wprowadzeniem do Rosji najwyżej pozycjonowanej marki Accoru –


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *