Hotel Nosselia na Farmie Krzyczki

W 18-hektarowym kompleksie Farma Krzyczki pod Warszawą otwarty został 3-gwiazkowy hotel Nosselia z 28 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi na 190 osób. Łącznie kompleks oferuje obecnie 120 miejsc noclegowych i pięć sal konferencyjnych. Hotel nawiązuje do tradycji regionu – Nosselia jest historyczną nazwą miasta Nasielsk, w pobliżu którego znajduje się Farma.


Hotel Nosselia to pierwszy hotel w gminie Nasielsk i piąty w powiecie nowodworskim, w którym ulokowane jest też nowe lotnisko w Modlinie. Stylistyka wnętrza Nosselii pomyślana została jako połączenie minimalizmu w harmonii z naturalnymi materiałami takimi jak: kamień czy drewno. Architektura i fasada budynku wpisują się w otaczający, zielony krajobraz miejsca. – Zaprojektowaliśmy obiekt, który współgra z charakterystycznymi, stylowymi budynkami, znajdującymi się na terenie Farmy Krzyczki, zachowując jednocześnie unikalny, nowoczesny charakter – mówi Radosław Piotrowski, dyrektor Farmy Krzyczki. Hotel został stworzony zarówno z myślą o grupach szkoleniowych, uczestnikach firmowych wyjazdów integracyjnych jak i gościach indywidualnych chcących np. w weekend odpocząć od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów, łąk i wody.

 

Obecnie cały ośrodek składa się z kilku obiektów takich jak: hotel Nosselia, Dom Jeździecki, Kuźnia i Stara Szkoła, wszystkie oferujące pokoje hotelowe. Do dyspozycji gości są znajdujące się na terenie kompleksu restauracja Weranda i Gospoda Rybaczówka, rozległe tereny rekreacyjne: lasy, łąki, jezioro, będące słynnym wśród wędkarzy łowiskiem karpi oraz wiaty piknikowe, baza jeździecka do jazdy konnej, tor off-road, dla amatorów jazdy terenowej, most linowy, ścieżka edukacyjna, czy mini zoo (lamy, kozy, owce, kucyki oraz osiołek). W bezpośrednim sąsiedztwie Farmy Krzyczki znajduje się m.in. Nasielsko- Karniewski Obszar Chronionego Krajobrazu. Projekt architektoniczny hotelu Nosselia przygotowała architekt Beata Korwin- Szymanowska, nadzór autorski nad wyposażeniem wnętrz przeprowadziła Halina Kiełpsz. Generalnym wykonawcą była firma


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.