Hotele bardziej do „cywila”

Na początku jesieni Grupa Hotelowa Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, druga pod względem liczby obiektów grupa hotelowa w Polsce, chce zaprezentować nowy bardziej spójny wizerunek wchodzących w skład grupy obiektów. Ma on również pomóc hotelom WAM w skierowaniu swych usług do nowych grup klientów i ostatecznym "pożegnaniu" z pokutującym ciągle wizerunkiem hoteli garnizonowych.

Kierownictwo grupy nie chciało zbyt wcześnie ujawniać szczegółów Hotelarzowi, jednak ma ona się zaprezentować jako renomowana, silna finansowo sieć obiektów klasy budżetowej i średniej, stanowiących pierwszy wybór klienta. W skład grupy WAM wchodzi obecnie 21 hoteli rozlokowanych niemal we wszystkich regionach Polski. Grupa dysponuje modernizowanymi w ostatnich latach obiektami o standardzie 1-3 gwiazdek. Jeden - Hotel Zamek Czocha, jak bywa w przypadku wielu obiektów zabytkowych - nie jest skategoryzowany. Oferują one niemal 2,4 tys. miejsc noclegowych.

Własnością WAM jest również kilka mniejszych Hoteli Garnizonowych, jak np. w Gliwicach, Nisku, Świętoszowie, które jednak z różnych względów, nie weszły w skład grupy hotelowej. Jeszcze kilka lat temu w skład majątku WAM wchodziło kilkadziesiąt Hoteli Garnizonowych, które jednak, mimo posiadania zakładów gastronomicznych i pomieszczeń nadających się na sale konferencyjne, niemal nie zarabiały na swoje utrzymanie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *