Platinum Wrocław – Best Small Hotel in Poland

5-gwiazdkowy, butikowy hotel Platinum Palace we Wrocławiu z 45 pokojami zdobył nagrodę Best Small Hotel In Poland przyznawaną przez międzynarodową organizację International Hotel Awards.

W Londynie delegacja hotelu Platinum Palace Wrocław jako jedyny z Polski hotel odebrała tę prestiżową nagrodę. Organizacja International Hotel Awards każdego roku przyznaje nagrody dla najlepszych hoteli z całego świata. Jury czuwa nad każdym detalem i analizuje hotele pod względem sprzedażowym, jakościowym, marketingowym, proponowanych udogodnień, standardu, obsługi, oferty, designu i wielu innych detali. Platinum Palace Hotel położony jest w historycznej części Wrocławia, w pobliżu zabytkowego Parku Południowego co wzbudziło zachwyt wśród Jurorów konkursu. Hotel usytuowany jest przy jednej z głównych arterii prowadzącej do samego centrum miasta. Platinum Palace chce łączyć ekskluzywność i prestiż 5-gwiazdkowego hotelu z niepowtarzalną atmosferą. W pałacowych wnętrzach zmodernizowanej z największą precyzją rezydencji rodziny Schoellerów historia łączy się z nowoczesnością. Pieczołowicie odrestaurowane unikatowe detale rzeźbiarskie i sztukatorskie przypominają o wyjątkowym charakterze tego miejsca. Współczesna aranżacja wnętrz sprawia, że hotel jest funkcjonalny i zapewnia maksimum komfortu. Na gości biznesowych czeka nowoczesne centrum konferencyjne z dwoma salami konferencyjnymi. Część hotelu zajmuje strefa Wellness wraz z saunami, jacuzzi oraz centrum


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *