Warszawski Hotel System za dwa lata

Po raz drugi ruszyła budowa wieży w centrum Warszawy, w której zlokalizowany zostanie obiekt hotelowy, należący do sieci Hotel System. We wznoszonym u zbiegu ul. Chałubińskiego i Wspólnej trzynastokondygnacyjnym, czterogwiazdkowym hotelu mają znaleźć się 302 pokoje.
Według informacji rzeczniczki prasowej Grupy Kapitałowej Salwator, Nataszy Skocz, hotel będzie gotowy za dwa lata. Prace przy budowie czterogwiazdkowego Hotelu System wznowiono po kilkumiesięcznej przerwie.


Opóźnienie inwestycji jest w dużej mierze spowodowane protestami właścicieli stojącego obok biurowca Intraco2. Budynek wznosi firma Budimex-Dromex. Deweloperem jest małopolska firma Hotel System Centrum, należąca do spółek Salwator i E-hotel. Pierwsza odpowiada za budowę i promocję hotelu, do drugiej należy działka i projekt budynku. Nie jest to pierwsza opóźniona inwestycja krakowskiej grupy budowlanej: nie w lipcu tego roku, jak planowano wcześniej, ale wiosną roku 2008 przyjmie pierwszych gości pięciogwiazdkowy Hotel System Premium w Dźwirzynie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *