Sheraton nad kanałem?

Hotel i około pół tysiąca apartamentów ma zamiar wybudować spółka Europejski Fundusz Hipoteczny w miejscowości Tałty położonej siedem kilometrów na północ od Mikołajek. Hotelem, którego koszt według inwestora wyniesie około 250 mln zł, ma zarządzać jedna z międzynarodowych sieci.Nieoficjalnie wiadomo, że EFH rozmawiał na ten temat m.in. z siecią Starwood w sprawie włączenia obiektu do tego systemu pod marką Sheraton. Według naszych informacji "żadne wiążące decyzje nie zapadły". Hotel oraz osiedle apartamentów ma powstać w północnej części miejscowości Tałty, na ponad 35 hektarach gruntów położonych na półwyspie między jeziorami Tałty i Tałtowisko oraz łączącym je kanałem Tałckim.


Według wstępnych deklaracji hotel, którego budowę inwestor chciał sfinansować m.in. przez wejście spółki na giełdę, miałby zostać ukończony w roku 2010, zaś powstające w kilku etapach osiedle wakacyjnych apartamentów oddane w całości około roku 2012.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *