Agnieszka Tucharz szefem Mamaison Hotel Le Regina

Butikowy Mamaison Hotel Le Regina Warsaw ma nowego dyrektora generalnego, którym została Agnieszka Tucharz. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży, zdobyte m.in. na stanowisku dyrektora sprzedaży w hotelach grupy Starwood w Polsce (Sheraton i Westin), wyniosła również wieloletnie doświadczenie managerskie z Le Meridien Bristol i hotelu Marriott.

 

W 2004 roku Agnieszka Tucharz została dyrektorem sprzedaży i marketingu pierwszego w Polsce projektu grupy ORCO – Hotelu Le Regina, aby po dwóch latach, jako dyrektor generalny, otworzyć siostrzany obiekt – Rezydencję Diana, który z sukcesem prowadziła przez siedem lat. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Dołącza do zespołu Le Reginy w bardzo dobrym okresie dla hotelu: od ponad roku to najlepszy warszawski obiekt w rankingu TripAdvisor, a jesienią zdobył prestiżową nagrodę World Travel Awards w kategorii „Najlepszy hotel w Polsce”. Sukcesy odnosi także restauracja La Rotisserie – tytuł Mistrza Polski Sommelierów 2012 wywalczył Andrzej Strzelczyk, a magazyn „Warsaw Insider” przyznał nagrodę w kategorii „Najlepsza restauracja hotelowa”. – Praca w Le Reginie to indywidualne podejście do każdego gościa, elastyczność, wyjątkowa atmosfera stworzona przez pracowników i piękne wnętrza – mówi Agnieszka Tucharz. – Moim celem jest utrzymanie najwyższej jakości obsługi i wspieranie działań promocyjnych restauracji La


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *