Rafał Kuczyński dyrektorem Holiday Inn Józefów

Nowym dyrektorem generalnym 4-gwiazdkowego hotelu Holiday Inn Warsaw Józefów został Rafał Kuczyński, wcześniej m.in. dyrektor generalny Hilton Garden Inn w Krakowie oraz Campanile w Lublinie i Szczecinie.

 

Rafał Kuczyński związany jest z branżą hotelarsko-gastronomiczną od ponad 15 lat. Studiował na Wydziale Prawa UMCS w Lublinie. Już podczas studiów zdobywał pierwsze doświadczenia w Wielkiej Brytanii. Miał tam okazję pracować z najlepszymi brytyjskimi szefami kuchni: Brayanem Webbem, Rowley Leigh oraz Gordonem Ramsayem, dzięki którym poznał prawdziwe znaczenie Piekielnej Kuchni. Szlify hotelarskie zdobywał w hotelu Landmark w Londynie, a po powrocie do Polski w Hotelu Hyatt oraz Grand Hotelu Lublinianka. Był managerem hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich oraz dyrektorem w sieci Louvre Hotels hoteli Campanile w Lublinie i w Szczecinie. Przez ostanie dwa lata był dyrektorem generalnym pierwszego w Polsce hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie. Od stycznia 2013 jest dyrektorem w hotelu Holiday Inn w Józefowie. W wolnych chwilach jest zapalonym żeglarzem a jego nieustającą pasją jest


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *