Hotelarski Top Talent

Dobiegła końca druga edycja programu Top Talent Hotel Management. Pracownicy Grupy Hotelowej Orbis i Accor, otrzymali certyfikaty ukończenia studiów z zakresu zarządzania w hotelarstwie. Program studiów został opracowany wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczestnicy z Polski, Rosji, Litwy, Węgier, Czech i Ukrainy. Top Talent Hotel Management to program studiów podyplomowych, stworzony w 2011. Studia trwające 10 miesięcy skierowane są do pracowników hoteli, którzy chcą poszerzyć wiedzę, horyzonty i know-how, aby w najbliższej przyszłości objąć wyższe stanowiska w strukturach firmy. Dzięki studiom pracownicy mogą rozwijać swoją karierę zarówno w hotelach w Polsce, jak i za granicą. W tym celu, zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez profesorów z UŁ i ekspertów Grupy Orbis. Modułowy tryb zajęć w czterech sesjach pozwala studentom na połączenie pracy z efektywnym uczestniczeniem w programie. Tegoroczna edycja została oficjalnie zakończona 19 listopada br. podczas gali wręczenia certyfikatów ukończenia programu w hotelu Mercure Warszawa Grand. Prezes Grupy Hotelowej Orbis, Laurent Picheral wręczył 22 studentom dyplomy, wyrażając wdzięczność za ich pracę i zaangażowanie. – Top Talent Hotel Management Program ma za zadanie nie tylko podnieść kwalifikacje uczestników, ale także ułatwić wymianę doświadczeń. Uczestnicy poznają tajniki i specyfikę pracy w innych działach, a także markach z naszego portfolio. Mam nadzieję, że wszyscy będą przekazywać zdobytą wiedzę swoim zespołom i zachęcać ich do kontynuowania ścieżki rozwoju w naszych hotelach – mówi Katya Sokolsky, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Orbis S.A.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *