Targi – które wybrać

Choć mówi się o tym, że pozycja targów (jako instytucji) traci na znaczeniu, to jednak są to ważne imprezy dla każdej branży, bez których trudno wyobrazić sobie dobre funkcjonowanie biznesu hotelarskiego. Hotelarze mają w czym wybierać, ale najistotniejszych dla nich jest 5-6 takich wydarzeń w roku.

 

Każdy hotelarz powinien być co najmniej na dwóch imprezach targowych z wyposażeniem wnętrz (WorldHotel, Hotel-Ivest), gdzie wystawcami są producenci i dostawcy; na dwóch gastronomicznych (EuroGastro i Polagra) oraz na dwóch turystycznych jako wystawca (Tour-Salon, TT Warsaw), a do tego na przekrojowych jak HORECA czy tematycznych jak Targi SPA & Wellness w Krakowie.

 Kliknij na obrazek aby obejrzeć powiększony...

 

Targi wyposażeniowe

Dwoma najważniejszymi imprezami targowymi dla hotelarzy szukających wyposażenia i usług dla swoich obiektów są Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel w Warszawie i Targi Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel w Poznaniu. Obydwa odbywają się jesienią, z krótszą (na przykład tylko weekend, jak było w 2012 roku) lub dłuższą (trzy-cztery tygodnie) przerwą między nimi. Na targach tych można zapoznać się z przekrojową ofertą dla całej inwestycji, od wykładzin, krzeseł i łóżek po rozwiązania informatyczne i doradztwo hotelowe. Obydwu imprezom towarzyszą też rozbudowane programy konferencyjno-szkoleniowe. W tym roku jako pierwsze odbędzie się 15. edycja targów Invest-Hotel w Poznaniu, bo już w dniach 23-26 września. W ubiegłorocznej edycji wzięło w nich udział blisko 120 wystawców (w 2011 roku ok. 150). W tym roku odbędą się, pod [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Rafał Szubstarski

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *