II Memoriał Zbigniewa Chojnackiego

Członkowie i sympatycy hotelarstwa skupieni wokół Małopolskiej Izby Hotelarskiej "Gremium" 28 września wzięli udział w II Memoriale ku czci Zbigniewa Chojnackiego, zasłużonego krakowskiego hotelarza. Trasa tegorocznego, zorganizowanego w polskich i słowackich Pieninach memoriału wiodła ze Szczawnicy przez Leśną do Czerwonego Klasztoru i z powrotem do Leśnej.


Pierwszą część - trasę ze Szczawnicy do schroniska Chata Pieniny położonej opodal słowackiej miejscowości Leśna - 25 uczestników Memoriału pokonało pieszo. W schronisku czekały rowery, którymi Drogą Pienińską prowadzącą wzdłuż Dunajca hotelarze wyruszyli do miejscowości Czerwony Klasztor. Tam przesiedli się w pontony, którymi spłynęli do Leśnej. W drodze powrotnej uczestnicy mieli okazję podziwiać panoramę Pienin i Tatr oraz zwiedzić zamek w Niedzicy.

Niemająca jeszcze zbyt długiej historii tradycja memoriału jest bezprecedensową inicjatywą w branży noclegowej, która pokazuje, że konkurując można ze sobą również współpracować i się przyjaźnić. W memoriale mieli okazję uczestniczyć przedstawiciele redakcji Hotelarza.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *