Najlepszy spośród dwunastu

W warszawskim hotelu Hilton 24 września odbyła się gala finałowa Every Serve Perfect - zawodów rozgrywanych w ramach tegorocznego Programu Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club.

Spotkanie w Warszawie było połączeniem startu dwunastu finalistów wyłonionych podczas eliminacji lokalnych i półfinałów w Juracie z międzynarodową prezentacją Adriano Marcellino, jednego z najlepszych barmanów na świecie pracujących w stylu Flair. Mistrz poprowadził prezentację na temat międzynarodowych aspektów pracy barmana, podpowiadał również jak być dobrym barmanem, jak połączyć pracę z pasją i przyjemnością.

Nie zabrakło również wskazówek, jak zostać najlepszym wśród najlepszych, jak wykorzystać swoje umiejętności i przekształcić je we własną karierę i osobisty rozwój zgodnie z filozofią Keep Walking! Według Adriano, to wcale nie jest trudne, wystarczy odrobina dobrej woli, zapał, pasja i konsekwencja w działaniu. Galę Wieczorną JW MBA Prestige Club poprowadzili Klaudia Carlos i Olivier Janiak, gwiazdy telewizji TVN. Na scenie królował Every Serve Perfect - autorski styl barmański wprowadzony przez Diageo Polska.

Jego wyjątkowość polega przede wszystkim na połączeniu stylu klasycznego i stylu Flair. W rywalizacji o cenne nagrody zmierzyło się dwunastu barmanów - dziesiątka finalistów wyłoniona podczas czerwcowego spotkania w Juracie i dwie osoby, którym Diageo przyznało tzw. dzikie karty, doceniając w ten sposób ich udział i zaangażowanie.

Ostatecznie finał zawodów Every Serve Perfect 2007 oraz nagrodę główną - ekskluzywny wyjazd do Moskwy na międzynarodową imprezę Smirnnoff Black w ramach światowej serii imprez z cyklu Smirnoff Black Experience wygrał Marcin Dąbek z Krakowa, wyprzedzając na podium Przemysława Banaszkiewicza, także z Krakowa, i Michała Łozińskiego ze Szczecina, który wystartował w finale z dziką kartą.

Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club to największy w Polsce program szkoleniowy dla barmanów organizowany przez Diageo Polska. Nowa edycja Programu obejmie swoim zasięgiem całą Polskę, a do udziału zaproszonych zostało 100 selektywnie wybranych barmanów. Jednym z partnerów medialnych JW MBA Prestige Club jest Hotelarz.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *