Do i od redaktora

Autor: Andrzej Szafrański
hot_2007_10-28.jpgJednego z pierwszych dni września podniosłem słuchawkę. Dzwoniła Pani z działu marketingu Grupy Hoteli ByłoWojsko: "űeby to w Hotelarzu, i żeby napisał to redaktor naczelny? Mamy 21, a nie 27 hoteli i żaden nie nazywa się już ByłoWojsko. Jesienią ostatecznie zrywamy z tą tradycją i wizerunkiem". Droga Pani, nawet Hotelarz nie wie wszystkiego i czasem się myli. A ponieważ chce informować w sposób rzetelny, to proszę o tym napisać.

Chętnie opublikujemy. Pani wyraźnie spuściła z tonu. Obiecała napisać, obietnicę uzależniając od zgody przełożonego (w końcu to hotele ByłoWojsko) iÉ nic. Po dwóch tygodniach zadzwoniłem do Pani. Pani znów obiecała i É przestała odbierać telefony ode mnie - nie dała znaku, że napisze lub nie. Cóż, Befehl ist Befehl i chociaż hotele są już ponoć ByłoWojsko, to trudno zerwać z tradycją. A redakcyjna notatka o Hotelach ByłoWojsko i tak się ukazała. Ukazała się też notatka o krakowskim noclegowym obiekcie kpin Członek Palase.

Ukazała się, mimo nieszczerej chęci Pani z działu sprzedaży tegoż obiektu do wysłania redakcji zdjęcia owego Członka. Owa Pani wysyłała zdjęcie przez kilka dni. Rozrzewniła mnie do łez, gdy najpierw przez dwie godziny wysyłała maila ze zdjęciem z pracy, a ja co 15 [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *