Jurys Inn wejdzie do Polski

Irlandzki fundusz private equity Quinlan Private zamierza w ciągu pięciu lat wybudować w Polsce, Czechach i na Węgrzech 15 hoteli pod marką Jurys Inns, poinformował czeski dziennik "Hospodarskie Noviny".

Według gazety spółka, która specjalizuje się w inwestycjach na rynku nieruchomości zamierza wydać na ten cel co najmniej 400 mln euro. Obecnie trwają negocjacje związane z zakupem odpowiednich działek. Sieć Jurys Inns, obejmująca hotele średniej półki cenowej, została przejęta przez Quinlan w czerwcu. Za firmę, która zarządza 21 hotelami w Irlandii i Wielkiej Brytanii, fundusz zapłacił 1,16 mld euro. Do końca 2012 r. liczba obiektów działających pod tą marką ma wzrosnąć do 75. Quinlan Private została założona w roku 1989 jako pierwsza niezależna spółka zajmująca się inwestowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Obecnie w skład portfolio funduszu wchodzą nie tylko obiekty hotelowe, ale również powierzchnie biurowe i magazynowe, centra handlowe oraz budynki mieszkalne w Europie i Północnej Ameryce. ĽKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *