Nowa receptura śmietan do gotowania marki Debic

Friesland Campina udoskonaliła recepturę swoich śmietan do gotowania marki Debic. Dzięki temu produkty zyskały intensywniejszy smak oraz bardziej kremową konsystencję, a także lepsze właściwości wiążące.

 

Obecnie śmietana do gotowania stanowi podstawowy artykuł w każdej profesjonalnej kuchni. Marka Debic, której produkty już od ponad 40 lat cieszą się zaufaniem szefów kuchni udoskonaliła receptury swoich śmietan do gotowania Culinaire. Dzięki nowej recepturze produkty – Culinaire Original oraz alternatywa dla tradycyjnej śmietany - Culinaire Vegetal – odznaczają się jeszcze intensywniejszym smakiem, bardziej kremową konsystencją oraz lepszymi właściwościami wiążącymi.Uszlachetniona receptura jest określana przez profesjonalnych szefów kuchni testujących produkt jako jeszcze lepsza od i tak już wysoko cenionej „oryginalnej” śmietany do gotowania Culinaire. W kwestii smaku, konsystencji oraz właściwości wiążących nowa śmietana Debic uzyskuje wyjątkowo wysokie oceny. Śmietana ta nie warzy się, doskonale dopełnia bardzo różne dania gorące i zimne oraz charakteryzuje się jeszcze intensywniejszym kremowym aromatem niż poprzednio.

 

Debic to międzynarodowa marka mleczarska firmy FrieslandCampina o ponad 40 letniej tradycji. Portfolio marki Debic to m.in. tradycyjne śmietany oraz śmietany do zastosowań specjalnych, śmietany w sprayu, masło, jak również linia błyskawicznych baz do deserów. Debic to wiodąca marka w branży produktów mlecznych dla profesjonalnego przemysłu gastronomicznego w ponad 22 krajach europejskich. W latach 80. XX-ego wieku Debic, jako pierwsze przedsiębiorstwo, wprowadził na rynek śmietanę przeznaczoną specjalnie do gotowania. Od tamtej chwili marka Debic stała się synonimem śmietany dla zawodowych kucharzy.

Koninklijke FrieslandCampina to międzynarodowe przedsiębiorstwo mleczarskie, którego wartość rocznej sprzedaży wynosi obecnie dziewięć miliardów euro. Firma zatrudnia 20 000 pracowników i posiada ok. 100 zakładów produkcyjnych i punktów sprzedaży w 25 krajach. Asortyment produktów obejmuje mleko, mleko w proszku oraz skondensowane, napoje mleczne, jogurty, desery, śmietanę, dodatki do kawy, żywność dla niemowląt, sery, masło i składniki.

 

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Debic w Polsce jest firma Farutex. Więcej informacji oraz pełna oferta produktów marki Debic dostępne są www.farutex.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *