Podły klient

Autor: Andrzej Szafrański
ht_2007_12-6.jpgGdyby kilkanaście lat temu ktoś mi powiedział, że kiedyś będę prowadził magazyn branży hotelarskiej, to pewnie bym wykręcił symboliczne kółeczko wariactwa na czole własnym i tego, który wyartykułowałby tę myśl.

Przesadziłbym, gdybym powiedział, że pół dzieciństwa spędziłem w hotelach. Jednak zanim poszedłem do podstawówki zebrałoby się tego ponad pół roku. Z tamtego okresu najbardziej pamiętam - chyba - łódzką Polonię z kiwającą się w "kanciapie" nad herbatą Panią (pewnie dyżurna piętra), która żywo i groźnie reagowała na moje i brata harce na korytarzu. Wiem, że byliśmy nie do zniesienia.

Do tego stopnia, że "znieśliśmy" nacierającą na nas Panią z powierzchni korytarza, przy pomocy wysuniętego spod jej stóp dywanika. Numer był podpatrzony w filmie z Flipem i Flapem. Za co nieżyjącą już pewnie Panią przepraszam. Przeprosiliśmy i wtedy. Ale jakoś tak bez przekonania. Potem miałem drobną przerwę i sporadyczne kontakty. Jakiś Dom Turysty i Dom Chłopa w Warszawie (był też Dom Marynarza w Szczecinie), Europejski w KrakowieÉ Jednak w poło [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *