Kudowa liczy na cztery gwiazdki

Jeszcze zimą pierwszych gości powinien przyjąć hotel Kudowa położony w centrum Kudowy Zdroju. Obiekt, którego właściciel określa go należącym do "klasy hoteli exclusive", będzie się starał o kategorię czterech gwiazdek. Do użytku gości zostanie oddanych 52 komfortowo wyposażonych pokoi, cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne, restauracja, lobby bar oraz centrum Wellness&SPA. W lecie do użytku zostanie oddany kryty basen.


W pięciopiętrowym budynku, w którym zlokalizowany jest hotel Kudowa, mieścił się wcześniej oddany do eksploatacji w roku 1964 hotel Kosmos. Oferował on 136 miejsc w apartamentach, pokoje z łazienkami oraz restaurację. W roku 2005 hotel kupili inwestorzy prywatni, którzy zdecydowali o gruntownej modernizacji obiektu. Skategoryzowana baza noclegowa Kudowy Zdroju składa się obecnie z sześciu obiektów noclegowych - dwóch o standardzie trzech gwiazdek, dwóch dwugwiazdkowych i dwóch jednogwiazdkowych.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *