Ósmy Campanile w Łodzi

Z początkiem lutego pierwszych gości przyjmie dwugwiazdkowy hotel Campanile zlokalizowany w centrum Łodzi. Stojący opodal Galerii Łódzkiej przy al. Piłsudskiego 27 hotel dysponuje doskonałą lokalizacją. Obiekt ma 104 pokoje, salę konferencyjną z tarasem, barek i restaurację. Budynek zaprojektowany na planie litery "L" posiada skromną, utrzymaną w różnych odcieniach beżu elewację nawiązującą do architektury łódzkich kamienic.

Inwestorem jest Louvre Hotels, który ma w Europie sieć 900 hoteli różnej kategorii: od luksusowych Concorde, Bleu Marine, poprzez trzygwiazdkowy Kyriad Prestige, dwugwiazdkowe Campanile, do "przydrożnych" jednogwiazdkowych Premiere Classe. W Polsce grupa dysponuje siedmioma hotelami Campanile: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie i Lublinie oraz jednym Kyriad Prestige i jednym Premiere Classe zlokalizowanymi w Warszawie. Louvre Hotels wspólnie z Warimpexem zamierzają wspólnie zbudować 80 hoteli klasy ekonomicznej w Europie Środkowej.

W ciągu najbliższych siedmiu lat firmy planują zainwestować w projekt w sumie 300-500 mln euro. W pierwszej fazie inwestycji, zostanie zbudowanych za kwotę około 150 milionów euro, około 30 hoteli klasy ekonomicznej w Europie Środkowej. Warimpex będzie pełnił rolę developera projektów, natomiast Louvre Hotels będzie zarządzał powstałymi hotelami.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *