SPA Dr Irena Eris z certyfikatem

Hotele SPA Dr Irena Eris - Wzgórza Dylewskie oraz Krynica Zdrój - jako pierwsze i jedyne w Polsce otrzymały prestiżowy certyfikat jakości Premium Quality od Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness - Deutscher Wellness Verband. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie uzyskał jeden z najlepszych wyników w historii ok. 200 audytów przeprowadzonych do tej pory przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness, co pozwoliło na przyznanie najwyższej ceryfikacji Premium Exzellent. Hotel SPA Wzgórza Dylewskie został otwarty wiosną 2006 roku, a hotel w Krynicy Zdroju 10 lat wcześniej.


Był to pierwszy w Polsce obiekt SPA. Czterogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy dysponuje 49 pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić do 109 osób. Na terenie hotelu mieści się trzypoziomowy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, który składa się z 19 gabinetów zabiegowych, w tym: gabinetów kosmetycznych, gabinetów masażu, zabiegów na ciało, hydromasażu, masażu metodą endermologi i in. Czterogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oferuje 97 komfortowych pokoi i apartamentów, w tym 88 w budynku głównym i 9 w "Domu Leśnym", ekskluzywnym miejscu oddalonym od całości kompleksu. Na ternie obiektu znajdują się m.in. dwa baseny, zespół saun: fińskiej, łaźni rzymskiej, termarium ziołowego i termarium solankowego, cztery jacuzzi, w tym zewnętrzne "Ciepłe Źródło". W najbliższych planach jest rozpoczęcie budowy kolejnego obiektu Ireny Eris w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *