Hotel w Bieszczadach. Golf i polowania

Do końca roku ruszyć ma 4-gwiazdkowy hotel Arłamów z 254 pokojami w Bieszczadach. 140-hektarowy kompleks składać się będzie z dwóch części – nowo wybudowanej oraz historycznego hotelu Rezydencja, a także m.in. hali sportowej, pola golfowego z 16 gabinetami i lotniskiem.

 


W Arłamowie znajdą się m.in. Centrum Konferencyjne dla 1,5 tys. osób oraz trzypoziomowe Centrum SPA & Wellness z 16 gabinetami i bogate zaplecze sportowo- rekreacyjne, zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalnych klubów sportowych. Jako jedyny w Polsce posiadać będzie własne lotnisko, oddalone o 10 km. Hotel położony jest na szczycie wzniesienia (590 m n.p.m.), w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej, koło Ustrzyk Dolnych. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na doliny oraz leśne wzgórza.

 

Na potrzeby organizowania imprez i eventów hotel zaoferuje kryty dziedziniec o pow. 2,3 tys, mkw. W hali sportowej połączonej krytym łącznikiem z hotelem znajdą się m.in.: pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową z trybuną dla publiczności, dwa korty do tenisa ziemnego, cztery do squasha, strzelnica itp. Do dyspozycji gości oddane też będzie 9-dołkowe pole golfowe, z tzw. krótkimi dołkami oraz driving range, czyli miejsce do trenowania golfowych uderzeń, a także kompleks jeździecki, narciarski i park linowy. Hotel organizuje nawet


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *