Zmiana dyrektora w andel’s Kraków

Maria Makal-Młynarska objęła stanowisko dyrektora generalnego 4-gwiazdkowego andel’s Hotel Cracow. Wcześniej zarządzała m.in. hotelem President w Bielsku Białej oraz aparthotelami Residence Diana i Holland Park w Warszawie.

 


Blisko 10-letnie doświadczenie Marii Makal- Młynarskiej obejmuje zarówno obiekty sieciowe, jak i niezależne. Od 2007 r. zarządzała hotelem President w Bielsku-Białej. W tym czasie hotel o ponad 120-letniej tradycji przeszedł metamorfozę – przeprowadzono kompleksową renowację zabytkowego budynku i wytyczono nowe standardy jakości, co zaowocowało uzyskaniem przez hotel kategorii 4 gwiazdek. Był to jej powrót do tradycyjnego hotelarstwa po kilku latach spędzonych na zarządzaniu obiektami typu aparthotel – Residence Diana sieci Orco i Holland Park Apartments w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynała w Hyatt Regency Warsaw jako asystentka dyrektora generalnego, a następnie residence manager. Zastąpiła na stanowisku szefa andel’sa w Krakowie Katarzynę Szymańską, która pełniła tę funkcję od sierpnia 2012 roku. Maria Makal- Młynarska jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na specjalizacji Geografia Turyzmu i Hotelarstwa. Ukończyła również podyplomowe studia public relations na


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *