Nagroda dla Haffnera

Hotel Haffner otrzymał nagrodę za wysoką jakość świadczonych usług. Nagroda przyznawana jest najbardziej prestiżowym hotelom oraz organizacjom działającym w turystyce i cateringu, których działalność jest rozwojowa dla całej branży w kraju. Nagroda przyznawana jest na zasadzie stałych konsultacji oraz opinii ponad 14 tys. członków The Trade Leaders Club ze 120 krajów. Członkowie proponują i opiniują firmy z różnych branż ze wszystkich zakątków świata, które w ich opinii zasługują na wyróżnienie za prestiż oraz pozycję lidera branży na danym rynku. Ponadto dyrektor hotelu Haffner Maciej Grzegowski został wyróżniony członkostwem prestiżowego stowarzyszenia Global Quality Management.


Hotel Haffner otrzymał nagrodę za wysoką jakość świadczonych usług. Nagroda przyznawana jest najbardziej prestiżowym hotelom oraz organizacjom działającym w turystyce i cateringu, których działalność jest rozwojowa dla całej branży w kraju. Nagroda przyznawana jest na zasadzie stałych konsultacji oraz opinii ponad 14 tys. członków The Trade Leaders Club ze 120 krajów. Członkowie proponują i opiniują firmy z różnych branż ze wszystkich zakątków świata, które w ich opinii zasługują na wyróżnienie za prestiż oraz pozycję lidera branży na danym rynku. Ponadto dyrektor hotelu Haffner Maciej Grzegowski został wyróżniony członkostwem prestiżowego stowarzyszenia Global Quality Management.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *