Powstaje hotel Plaza

Zanim jeszcze EFH popadł w poważne problemy finansowe, sprzedał kilka lat temu udziały w spółce EFH 10 powołanej do budowy hotelu w Warszawie firmie Warmus Investment. Budowa 4-gwiazdkowego hotelu Plaza trwa i ma być on oddany do użytku jeszcze w tym roku.


Hotel Plaza zlokalizowany jest na Ursynowie, w sąsiedztwie kompleksu biznesowego Poleczki Business Park, na tyłach Toru Wyścigów Konnych. Posiadał będzie 159 pokoi, w tym 10 apartamentów, z których cztery są, jak deklaruje inwestor, „największe w Warszawie”. Zaoferuje też Genuine Apartments SPA czyli możliwość skorzystania ze SPA w swoim apartamencie, na wzór luksusowych londyńskich hoteli. W części konferencyjnej znajdzie się dziewięć sal mogących przyjąć 430 osób, w tym dwa salony konferencyjne połączone z apartamentami do organizowania bardziej kameralnych spotkań. W restauracji Moments będzie można organizować bankiety zasiadane dla 350 - 400 osób i bankiety na stojąco dla 600 osób. Na terenie przylegającym do hotelu Plaza zaoferuje organizację firmowych pikników, grillów i innych imprez dla 250 gości, a w całym kompleksie – eventów do 1,5 tys. osób. Dysponować też będzie 40 bezpłatnymi miejscami parkingowymi przy hotelu i 130 miejscami w hotelowym garażu. W ramach usług dodatkowych znajdą się: wypożyczalnia rowerów, salon gier, bilard i sala zabaw dla


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *