Największe targi dla hotelarzy

Anna Owczarek,
dyrektor ds. rozwoju Międzynarodowych Targów Polska
Artur Szuba,
specjalista PR & Event, Międzynarodowe Targi Polska

Branża HoReCa jest jedną z najbardziej popularnych branż wśród organizatorów i uczestników imprez targowych. W 2008 roku w większości krajów europejskich odbyły się lub dopiero odbędą targi poświęcone produktom dla hoteli i gastronomii


Targi dla branży HoReCa mają długą tradycję. Niektóre z imprez odbywają się już od przeszło 80 lat. Przez ten czas zmieniał się ich zasięg i formuła, a także prezentacje firm, tak jak ewoluowała branża oraz sama koncepcja targów. Niezmienne jest natomiast zainteresowanie targami ze strony firm oferujących produkty dla hotelarstwa i gastronomii oraz odbiorców ich oferty. Trudno bowiem wyobrazić sobie lepsze narzędzie promocji.

Kazimierz Kowalski
prezes fundacji Polish Prestige Hotels & Resorts

ht_2008_08-26.jpg- Targi hotelarskie w Polsce są potrzebne przede wszystkim ze względu na zmiany strukturalne zachodzące w branży hotelarskiej w ostatnich kilkunastu latach. Nie dotyczy to globalnych sieci hotelowych, bo one rozwiązują swoje problemy przez utrwalone kanały kooperacyjne, ale targi są pomocne głównie inwestorom pochodzącym spoza branży hotelarskiej, a inwestującym w hotele. Targi umożliwiają takim inwestorom szybsze rozpoznanie rynku turystycznego oraz ułatwiają pozyskanie efektywnych kanałów zaopatrzeniowych i sprzedażowych. W ostatnich latach powstaje na polskim rynku duża liczba nowych, zwykle niewielkich obiektów hotelarskich. Ta tendencja rozwojowa utrzymuje się nadal i nie widać oznak jej zahamowania w najbliższym czasie.
[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *