Dyrektor STR Global na Hotel Trends w Warszawie

Poszerza się grono ekspertów, którzy zapowiedzieli swój udział w największym forum branży hotelarskiej w Polsce – Hotel Trends Poland 2013, które odbędzie się 28 listopada w Sofitel Victoria. W panelu poświęconym nowym trendom w branży hotelowej udział weźmie Sarah Duignan, dyrektor działu Account Management w STR Global.

Moderatorem tego panelu będzie James Chappell, Global Marketing Director w Horwath HTL, a udział w dyskusji wezmą również Ireneusz Węgłowski, wiceprezes zarządu Orbis i Robert Węglarz, prezes zarządu spółki hotelarsko-turystycznej Interferie. Dyskusja toczyć się będzie wokół najbardziej istotnych dla branży zagadnień związanych m.in. ze specjalizacją w branży w kontekście pogodzenia potrzeb i oczekiwań gości konferencyjnych, klientów SPA oraz rodzin. Równie interesująco zapowiada się wymiana poglądów w zakresie nowych technologii i rozwiązań oraz ich wpływu na funkcjonowanie hotelu.

Eksperci biorący udział w Hotel Trends postarają się odpowiedzieć na pytania, jak zmiany demograficzne mogą wpłynąć na hotelarstwo i kiedy nastąpi to w Polsce, a także rozwiną zagadnienie extended stay hotels: Gdzie powstają takie obiekty? Do jakiego gościa są kierowane? Czy i w jaki sposób mogą wpłynąć na działające obiekty? Pozostałe dyskusje w panelach toczyć się będą wokół tematów rosnącego znaczenia pośredników w branży, techniki i technologii w służbie hotelarza, zagadnień związanych z podwyższeniem wartości i sprzedażą hotelu, trendom w hotelowej gastronomii, a także problemom edukacji hotelarskiej w Polsce. Hotel Trends Poland 2013 – Asset Management & Operations to największe branżowe forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk. Konferencja skierowana jest do właścicieli, zarządów spółek operatorskich, kadry zarządzającej hotelami, a także managerów gastronomii. Zapraszamy również przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, a także wszystkich rozważających inwestycje w branży hotelowej. Szczegóły na

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *