Robert Węglarz nowym prezesem INTERFERIE

30 sierpnia rada nadzorcza giełdowej spółki hotelarsko-turystycznej Interferie zadecydowała o wyborze nowego prezesa zarządu. Na stanowisko to został powołany Robert Węglarz, a wiceprezesem pozostał Dariusz Rutowicz.

Robert Węglarz związany jest z hotelarstwem od ponad 25 lat. Był dyrektorem kilku hoteli o profilu SPA, ostatnio 4-gwiazdkowego hotelu Malinowy Dwór Medical Resort SPA w Świeradowie-Zdroju, a także konsultantem, trenerem personelu hotelowego oraz współautorem polskiego systemu certyfikacji dla hoteli SPA – Quality Standard oraz pomysłodawcą i autorem systemu oceny jakości dla Uzdrowisk Galicyjskich pod patronatem Klastra Medycyna Polska Południowy Wschód. Od kilku lat związany jest szczególnie z branżą SPA & Wellness. Był też współpracownikiem „Hotelarza” i trenerem w Akademii Hotelarza. – Robert Węglarz jako nowy prezes zarządu Interferii to bardzo dobry wybór. Posiada duże doświadczenie zdobyte w branży hotelarskiej i kompetencje zarządcze, które pozwolą mu na skuteczne kierowanie taką spółką jak Interferie. Wierzę, że dzięki temu ogromny potencjał tej największej sieci hotelarsko-wypoczynkowej będzie ciągle rozwijany poprzez inwestycje w infrastrukturę poszczególnych ośrodków, jak i podnoszenie standardów jakości obsługi, co z pewnością znajdzie przełożenie na coraz lepsze wyniki finansowe – mówi Marcin Chmielewski, prezes zarządu KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. oraz przewodniczący rady nadzorczej Interferie. Spółka z siedzibą w Lubinie od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno leczniczych i sanatoryjno-rehabilitacyjnych. Interferie to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli jak 4-gwiazdkowy Interferie Medical SPA w Świnoujściu, a skończywszy na ośrodkach

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *