O Polsce w Londynie

Podczas jednego z najważniejszych wydarzeń hotelarskich w Europie – konferencji Hotel Investment Conference Europe w Londynie – oddzielny panel poświęcony był rozwojowi rynku w Polsce i krajach nadbałtyckich. Wzięli w nim udział Ireneusz Węgłowski, wiceprezes Orbisu, Franz Jurkowitsch, prezes Warimpexu, a także Anders Braks, szef Event Hotels Group. Moderował Markus Beike z firmy doradczej Christie+Co.

Uczestnicy panelu zgodzili się, że choć prognozy dla rynku hotelarskiego w Polsce i regionie są dobre, to jednak jest kilka przeszkód, które mogą wpłynąć na spowolnienie tempa rozwoju. Relację z tego spotkania zamieścił globalny serwis HotelNewsNow.com. – Hotele w krajach nadbałtyckich poprawiają wyniki w bardzo szybkim tempie, chociaż pamiętać należy, że startowały one z bardzo niskiego poziomu po globalnym kryzysie gospodarczym. Dlatego stawki RevPAR nadal są niskie: 59,4 euro na Łotwie i w Estonii, a na Litwie zaledwie 33 euro – mówił Anders Braks z firmy operatorskiej Event Hotels Group. – Przewidywany wzrost PK B pozwala optymistycznie patrzeć na przysz [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.