Zakończona rozbudowa Hotelu PTTK Wyspiański

Skończyła się modernizacja i rozbudowa trzygwiazdkowego Hotelu PTTK Wyspiański w Krakowie. Od nowego roku hotel zwiększył ilość pokoi o 74 do 232 pokoi (450 miejsc noclegowych). Wszystkie nowe pokoje mają podwyższony standard, a część z nich to pokoje Premium przygotowane specjalnie dla gości biznesowych (pokoje w osobnej części hotelu, wszystkie dla niepalących, o większej powierzchni, wyposażone dodatkowo w sejf i zestaw gościnny z kawą i herbatą).

Odnowiony Wyspiański dysponuje pokojami o podwyższonym standardzie, w
tym Premium dla gości biznesowych, w całym hotelu można korzystać z
bezprzewodowego InternetuRównocześnie powiększona została powierzchnia serwowania śniadań oraz powstał nowy bar i dodatkowe windy. Hotel wzbogacił się także o nowe sale konferencyjne - obecnie jest 5 sal łącznie na 250 osób. W ramach rozbudowy i modernizacji obiektu dokonano wymiany wykładzin, tapet, drzwi do pokoi wraz ze zmianą zamków otwieranych na karty magnetyczne.


Kompleksowa modernizacja objęła także dopasowanie do standardów unijnych systemu bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zapewniony został bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym hotelu. Hotel Wyspiański należy do spółki Jan-Pol S.A. z siedzibą w Krakowie, która również posiada czterogwiazdkowy butikowy Hotel Amadeus w tym mieście. Oba obiekty znajdują się w samym centrum starego Krakowa, zaledwie kilkaset metrów od Rynku Głównego.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *