Inwestycje Starwood Hotels & Resorts

Starwood Hotels & Resorts planuje w 2009 r. otworzyć 100 hoteli w na świecie i do końca roku zarządzać portfolio 1000 hoteli. Sieć ta zamierza w ciągu 5 lat powiększyć liczbę zarządzanych obiektów o 40 proc.
Na uatrakcyjnianie istniejących polskich obiektów Starwood Hotels & Resorts przeznaczy w latach 2008-2009 5 mln euro. Główne inwestycje dotyczyć będą marki Sheraton - 4 mln euro.W ramach tych środków przebudowano już hotelowe lobby w Krakowie i Warszawie, gdzie wprowadzono inicjatywę Link@Sheraton oraz rozbudowano lub wprowadzono piętro klubowe oferujące pokoje o podwyższonym standardzie oraz salę klubową.
Resztę tej sumy stanowią inwestycje w hotelu The Westin Warsaw, gdzie powiększone zostało piętro Executive oraz przebudowany JPŐs Bar.

W hotelu Le Meridien Bristol wymieniono łóżka na Le Meridien Beds oraz telewizory na bardziej ekologiczne. W 2009 r. planowana jest renowacja pokoi i korytarzy.
W czerwcu 2009 r. hotel Sheraton Sopot Conference Center & SPA powiększy się o centrum konferencyjne o powierzchni 4000 m2 oraz SPA. Natomiast w kwietniu 2011 r. planowane jest otwarcie hotelu Sheraton Mazury Lakes Resort z 274 pokojami, centrum konferencyjnym i SPA.
Sieć Starwood Hotels & Resorts posiada w Polsce 6 obiektów: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Warszawie - The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol. Łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *